Abi


 • Blogs.Station

  Blogs.Station on blogosfääri jälgimissüsteem, mis koondab nii veebipäevikute kandeid kui ka muudatusi blogimaastikul tervikuna. Süsteem hoiab silma peal olemasolevatel blogidel, uutel alustajatel ning kasutajate aktiivsusel. Täna on jälgimisel rohkem kui 10,000 eesti veebipäevikut, mis on kordades enam kui ükski teine lahend.

  Blogs.Station pakub uusi lahendusi veebipäevikutes kajastuva infoni jõudmiseks. Hetkel on olemas võimalus jälgida päevikutesse lisatud pilte ning viiteid videoklippidel, valida teemablogide vahel ning jälgida jooksvalt kõiki sissekandeid. See kõik on alles algus ning peagi täienevad võimalused veelgi.
 • E-motion

  “E-motion” on moodul, mis aitab piiluda veebipäevikute sisemusse, tuues esile blogidesse lisatud pildid ja videoklipid. Pidevalt uuenev galerii annab sõna otseses mõttes piltliku ülevaate blogijate tegemistest, sündmustest ja emotsioonidest. Hea ja mõnus viis avastada uut ja huvitavat.
 • Esinejad

  “Esinejad” on moodul, mis tagab piltliku ülevaate viimase 24 h jooksul veebipäevikutes mainitud isikutest, organisatsioonidest ning geograafilistest piirkondadest. Klikkides soovitud esinejale avaneb päevade kaupa jaotatud ülevaade viimase 30 päeva mainimistest.  

  Jaotus “Seosed” näitab valitud esinejaga seoses (samades lugudes) mainitud isikuid, organisatsioone ja regioone ning nende seoste tugevust ehk koosesinemise sagedust. Iga seotud teema taga on seose tugevust iseloomustav number, mis viib lingina seotud päevikukannetele.   

  Iga isiku, organisatsiooni ja geograafilised punktid positsiooni ilmestamiseks üldises blogosfääris on võimalik jaotuse avades näha esineja positsiooni vastava kategooria edetabelis ning tema reitingut ja selle muutumistrendi.  

  NB! Kõik isikud, organisatsioonid ja geograafilised punktid on eeldefineeritud ehk meie poolt ette kirjeldatud. Teemade lisamine on pidev protsess ning peamine valikukriteerium on vastava teema esinemissagedus. Kõikidel esinejatel ei pruugi juures olla ka fotot, mis on tingitud esineja marginaalsusest või asjaolust, et veel ei ole jõutud fotot lisada. Ühesõnaga, mida aeg edasi, seda ulatuslikumaks andmebaas kujuneb.    
 • Edetabelid

  “Edetabelid” võimaldavad jälgida veebipäevikutes mainitud isikute, organisatsioonide ja geograafiliste punktide esinemissagedust, positsiooni üldises võrdluses ning kajastusaktiivsuse muutust. Kujunev jaotus annab ülevaate kes on eesti blogides kõige enim tsiteeritud ja mainitud isikud, organisatsioonid ja piirkonnad. Edetabel koostatakse igas jaotuses 100 aktiivsema esineja kohta.  

  Esinemissagedust mõõdetakse ühekordse mainimise alusel, st. kui isik päevikukandes esineb, siis saab ta ühe punkti. Ühe loo piires kordusi ei registreerita.    
 • Viimased sissekanded

  “Viimased sissekanded” võimaldab jälgida jooksvalt veebipäevikutesse lisatavaid sissekandeid. Klikkides sissekande lingile jõuad otseteed vastavasse veebipäevikusse. Nii kui kellelgi on midagi öelda,  on see sulle  hetkega kättesaadav.  Blogs.Station jälgib pidevalt üle 10, 000 olemasoleva veebipäeviku ning hoiab silma peal uutel alustajatel.  
 • Teemablogid

  Selleks, et teha 10,000 eesti blogi ja miljonite blogide jälgimine terves maailmas lihtsamaks, hakkame pakkuma omalt poolt valikut temaatilistest blogidest. Sul on võimalik kiirelt leida eesti ja maailma juhtivamate teemablogide viited ning tulevikus ka ise neid grupeerida ja teistele soovitada.